Firemné prezentácie

FIVING

FIVING Spoločnosť FIVING, s.r.o. so sídlom v Liptovskom Mikuláši pôsobí v oblasti výroby vzduchotechniky a klimatizácie viac ako 20 rokov. Za toto obdobie vyvinula celkovo 23 vlastných typových radov rôznych klimatizačných zariadení, ktoré sú dnes v prevádzke po celom svete.


BLISS-BRET

BLISS-BRET Bliss-Bret a.s. je 100% dcérskou spoločnosťou firmy SCMBLISS a Bret a členom skupiny HACO. Vďaka viac ako storočným skúsenostiam vo výrobe lisov sa firma stala špecialistom na zvárané konštrukcie a obrábanie veľkých oceľových konštrukcií.


KLUB STROJÁROV LIPTOVA

KLUB STROJÁROV LIPTOVA SOŠ polytechnická v L.Mikuláši otvára v školskom roku 2014/2015 nový strojársky odbor, kde si strojárske firmy Liptova budú vychovávať svojich budúcich zamestnancov. Toto video bolo predstavené v decembri 2013 na Burze práce a distribuované po základných školách a obciach Liptova. Firmy Craemer a Esox dodali vlastné prezentácie.


GALÉRIA P.M.BOHÚŇA

GALÉRIA P.M.BOHÚŇA V galérii to žije, konajú sa workshopy, vymieňajú sa výstavy z iných miest a regiónov, k umeniu vedú aj tí najmenších...


AKUNA

AKUNA Prezentácia spoločnosti AKUNA predstavuje činnosť tejto slovenskej pobočky v rámci medzinárodnej siete ako aj svoje pôsobenie na Slovensku.


GROTTO

GROTTO Firma GROTTO predstavuje portfólio svojich výrobkov, ktorými nie sú len známe bagety a sendviče, ale aj pekárska a mäsová výroba. Hmm, no toto! GROTTO!


HACO

HACO Objednávka belgických majiteľov na päť minútový film znela: Predstaviť technológie a produkty spoločnosti HACO-LSP budúcemu zahraničnému partnerovi...


Motel F-team

Motel F-team Otváranie motela v Liptovskom Hrádku, zachytáva prípravy až do momentu pred otvorením...


Ukážky projektov sú predvádzané v nižšom rozlíšení.

© 2011 - 2013, creative solution, foto: Majo Eliáš